Biżuteria na ząbkowanie!

by - sobota, września 10, 2016

Już od kilku dobrych miesięcy ząbkujemy. Piszę MY, bo dotyczy to nie tylko Michasi, choć to ona jest najbardziej poszkodowana. Ząbkowanie zdecydowanie dotyczy całej rodziny. Dziecko jest marudne, więc jest bardziej absorbujące, co oddziałuje na poziom samopoczucia mamy i taty. Rodzice ząbkującemu dziecku poświęcają dużo uwagi, więc cierpi też starsze dziecko... Dlatego właśnie piszę, że ząbkujeMY! Każda z mam widząc męczarnie swojego bobasa pragnie mu ulżyć, pomóc.Ślina leje się hektolitrami, każda rzecz wkoło służy jako gryzak. Trzeba to jakoś przetrwać, w końcu każdy z nas przez to przechodził.

Zauważyliście, że dzieci najchętniej używają jako gryzaka rzeczy, które są zabronione, albo zupełnie niezdatne do tego, żeby użyć je w ten sposób...?
Założę się, że każda z Was ma jakąś obślinioną bransoletkę lub naszyjnik!

Właśnie!

Jakiś czas temu zauważyłam na FB mojej znajomej zdjęcie jej dziecka pałaszującego jej naszyjnik. Zdjęcie rzuciło mi się w oczy z dwóch powodów:
1. podpis zdjęcia wskazywał na to, że ten naszyjnik jest gryzakiem
2. była to bardzo fajna i nowoczesna biżuteria.

Okazało się, że zakupiła to cudo na Dawandzie, od dziewczyny, która tworzy takie naszyjniki na zamówienie. Naszyjnik zrobiony z silikonowych elementów, wykonanych z nietoksycznego i bezpiecznego dla zdrowia silikonu pozbawionego substancji chemicznych, PVC, lateksu. 

Podoba Wam się pomysł na taką biżuterię? Dziewczyna, która ją tworzy wpadła na taki pomysł na biznes, właśnie poprzez swoje doświadczenie jako matka. Miała dość rozrywanych przez swoje dziecko bransoletek i naszyjników i szukała rozwiązania tego problemu. Znalazła!


Stwierdziłam, że ja też będę miała taki naszyjnik. Wymyśliłam wzór napisałam do ArtSilkQ i złożyłam zamówienie. Efekt?


 
Taki był mój zamysł, ale wzorów jest wiele, a każda z Was może stworzyć swój własny! Zresztą w ofercie ArtSilkq są nie tylko naszyjniki, ale również bransoletki oraz zawieszki do smoczka.

Jak podobają Wam się te produkty? Czy Wasze dzieci też mają słabość do "zjadania" Waszej biżuterii?

 
Jeśli jesteście zainteresowane produktami ArtSilkq oto namiary
 


Podobne wpisy

6 komentarze