Doodle Fusion - Planeta Bazgrołów

by - niedziela, maja 01, 2016

Na tą kolorowankę chrapkę miałam już od dawna. Kiedyś będąc w Empiku chciałam ją przejrzeć, ale niestety była zafoliowana. Wtedy postanowiłam poszperać w internetach! Wujek Google pokazał mi cudowne pomalowane przez różnych użytkowników rysunki. To była miłość od pierwszego wejrzenia!

Teraz mam już swoje własne bazgroły. Pierwsze co od razu przypadło mi do gustu to duży format kolorowanki oraz porządne wykonanie. Kartki są sztywne i grube, świetnie nadają się do kolorowania flamastrami! Brakowało mi tego w kolorowankach Johanny Basford.

Kolejny plus? Strony kolorowanki są perforowane, czyli można je bez trudu wyrwać i np. najlepsze dzieła oprawić w antyramę! A uwierzcie mi, na pewno stworzycie niezwykłe obrazy. Kredki i flamastry w dłoń i do malowania!Bazgroły zachwycają przede wszystkim komiksowym charakterem oraz szczegółowością wykonania. Są stworzone w taki sposób, że nawet największy amator kolorowania mógł stworzyć z tego małe dzieło sztuki.
Bazgroły z pewnością pokochają dzieci, rysunki pełne są bowiem zabawnych stworów.

Najlepsze jest to, że Doodle Fusion to 104 strony cudownej zabawy i relaksu w jednym. Myślę, że wszyscy fani kolorowania powinni być usatysfakcjonowani!

rodzaj: hobby/ kolorowanka
wydawnictwo: Nasza Księgarnia


Podobne wpisy

3 komentarze