# Słodyczowy TAG książkowy!

by - niedziela, kwietnia 24, 2016

Mój pierwszy TAG książkowy, zresztą mojego autorstwa! Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. W końcu chyba każdy kocha słodycze ;)

1.tort czekoladowy - czyli słodycz kompletna, pięknie wygląda i wspaniale smakuje. Taka ma być również książka - zachęcająca okładka i wspaniała fabuła.

   
 Bardzo miło wspominam "Niezapominajkę" Isabel Wolff. Książka o tym, że wszystkie przeciwności losu można przezwyciężyć i, że należy podążać za marzeniami.


2. Bajaderka - czyli ciastko z cukierniczych odpadów, czyt. książka gniot 
http://ecsmedia.pl/c/piecdziesiat-twarzy-greya-b-iext9947775.jpg  

Książka w której bardziej interesowała mnie relacja uczuciowa niż sceny seksu, opisane w tak sposób, że samej przed sobą było mi wstyd,że czytam coś tak słabego!

.3. Chałwa - czyli po prostu książka o tematyce bliskiego wschodu i kultury arabskiej.Choć nie jest to opowieść optymistyczna, lecz smutna relacja z rekrutacji do Państwa Islamskiego, to nie da się zaprzeczyć, że wiadomości o  tej części świata jest tam bardzo dużo. Polecam.


4. Krówka - ciągutka, czyli akcja książki toczy się jak flaki z olejem i zostawia nieznośny ból w zębie...
Zdecydowania "Black out", czyli apokaliptyczna wizja odcięcia świata od prądu. Miało  być porywająco i ciekawie, a nie mogłam się doczekać końca książki. W połowie się poddałam!

 5. marcepan - czyli słodkość dystyngowana, tutaj szukamy książki o wyższych sferach


 Cudowna ksiązka o życiu na dworze cara Mikołaja II. To opowieśc o wpływie młodości i wielkiej historii na całe życie. 


6. szarlotka babci - czyli książka, podczas której czytania wróciliście do swojego dzieciństwa."Gdybyś mnie kochała..." czyli ostatnia recenzja z mojego bloga. Opisy życia na wsi sprzed 20-30 lat przypominają mi moje dzieciństwo, kiedy babcia piekła ciasto drożdżowe, a każdy na wszystko miał czas. Na grzybobranie, spacery po lesie, czy wycieczkę rowerową...


7. brownie - czyli zastrzyk endorfin, książka o pozytywnym ładunku emocji i optymizmu.Cecelia Ahern - "Pora na życie". Książka o tym, że zawsze można zmienić swoje życie na lepsze, znaleźć jego sens i nową miłość!

Do TAGA nominuje 3 osoby:

Matka Pola Czytająca
Zwykła Matka
Dziewczynka jak Malinka 

Podobne wpisy

1 komentarze