'Zgadnij w minutę. 1051 łamigłówek'

by - niedziela, lutego 20, 2022

 

Gdy wiatr chce urwać głowę, a na dodatek pada - najlepiej zostać w domu. Tylko jak kreatywnie i fajne spędzić popołudnie z przedszkolakiem? A co powiecie na wyćwiczenie sokolego wzroku i nutkę presji czasu na dodatek?!

Muszę Wam przyznać, że Michalina uwielbia książeczki typu wyszukiwanki. Potrafi spędzić przy nich mnóstwo czasu i nawet z maleńkimi, świetnie ukrytymi szczegółami radzi sobie śpiewająco. Ze mną jest nieco gorzej. Zawsze z nią przegrywam. To już nie te oczy, nie ma co ukrywać! Mimo wszystko, chętnie spędzam z nią czas na wyszukiwaniu szczegółów i świetnie się przy tym bawimy. Nic więc dziwnego, że nowość od Naszej Księgarni tak bardzo przypadła nam do gustu!
 
Książeczka pełna jest łamigłówek, na których rozwiązanie mamy jedynie minutę. Jeśli macie młodsze dzieci, proponuję nie brać pod uwagę limitu czasowego, tylko cieszyć się szukaniem i wspólnymi sukcesami. Zadania są różne, ale wszystkie wykorzystują umiejętność spostrzegawczości dziecka. 
  Setki kolorowych stron pełnych świetnej zabawy. To właśnie oferuje ta książka. Według mnie idealnie sprawdzi się podczas długiej podróży, kiedy trzeba czymś zająć pociechę. Tutaj nie trzeba nic pisać, malować, zakreślać, dlatego genialnie sprawdzi się ona w każdym środku transportu! 


Podobne wpisy

0 komentarze