3 nowe wyszukiwanki od Czarnej Owcy

by - wtorek, marca 02, 2021

 

W naszym domu wyszukiwanki, czyli kolorowe książki z mnóstwem drobiazgowych ilustracji to od zawsze pewniaki. W fajny i kreatywny sposób zajmują wolny czas, a przy okazji ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację. Dziś pokażemy Wam aż trzy urocze tytuły od wydawnictwa Czarna Owca, które stały się faworytami mojej pięciolatki.

Ostatni tydzień Michalina była uziemiona w domu przez kwarantannę. Cóż poradzić, pandemiczna rzeczywistość.Ciężko było zająć jej cały dzień, ale jakoś trzeba było temu podołać. Jak zwykle z pomocą przyszły książki, a przede wszystkim właśnie wyszukiwanki, przy których Michalina potrafi spędzić nawet godzinę!


Każda z książeczek ma wygodny, duży format i kartonowe, porządnie wykonane strony. Bądźcie więc pewni, że książki są niezniszczalne i nawet codzienne użycie nie jest im straszne. Każdy z tytułów dotyczy tematyki bliskiej dziecku. Nam najbardziej spodobało się "W mieście", a to ze względu na to, że ilustracje są baaardzo szczegółowe, a rysunki do wyszukania wygodnie wyszczególnione z boku każdej strony.  Jeśli chodzi zaś o kwestię graficzną, to całą stawkę zgarnia tytuł "W lesie" zachowany w bardzo realistycznym klimacie, z cudownymi ilustracjami zwierząt i roślin.
W przeciwieństwie do dwóch pozostałych książeczek, "W przedszkolu" oprócz bardzo rozbudowanych ilustracji pełnych szczegółów i rozbawionych dzieci, czeka na Was również opowieść do przeczytania. Wszystkie trzy książeczki są warte uwagi i na pewno zadowolą każdego przedszkolaka. My uwielbiamy wyszukiwanki za to, że dają mnóstwo frajdy (często wyszukujemy na wyścigi i zdobywamy za to punkty lub tworzymy własne historie). 

 

 

 


 
Podobne wpisy

0 komentarze