Jesienne nowości dla najmłodszych od Harper Kids

by - wtorek, września 29, 2020

Po lecie już ani śladu. Wieczory coraz dłuższe, pogoda coraz mniej zachęca do spacerów, więc trzeba zajmować dzieciakom czas w domowym zaciszu. U nas w ruch idą planszówki, kolorowanki, puzzle i książki! Nie znamy nudy:) 

Moje dziewczyny nie mogą się już doczekać wizyty w kinie. Wybieramy się na Trolle 2! Pierwsza część bajki podbiła ich serca, więc nawet nie ma nawet mowy o tym, żeby odmówić sobie obejrzenia sequelu... Przygody tych kolorowych stworów są bardzo zabawne i na pewno rozruszają nas nawet w najbardziej ponury jesienny dzień. Podobnie zresztą jak seria trollowych książeczek, które w ostatnim czasie ukazały się nakładem wydawnictwa Harper Kids!

Wybór jest naprawdę spory. Michalina zdecydowała się na kolorowankę z dużą ilością naklejek, książeczkę z łamigłówkami, także obfitującą w trollowe naklejki. Dodatkowo mamy również coś do czytania: krótkie opowiadania z ulubionymi bohaterami w rolach głównych. 


 Przyznam Wam, że cały nasz weekend minął pod znakiem Trolli. Gdy dotarły do nas książeczki, Michalina wpadła w kolorowy wir: pokolorowała dosłownie wszystkie ilustracje, oglądała Trolle na Netflixie i oczywiście kazała sobie co chwilę czytać opowiadania z nowej książeczki! Chyba właśnie "Trolle 2. Nowa kolekcja bajek" zasługuje na największą uwagę. Bajeczki idealnie nadają się bowiem do czytania przed spaniem: są krótkie, mają wiele kolorowych ilustracji! Każda z opowieści niesie ze sobą morał! Ogromnie polecamy i zdradzamy Wam, że znamy całą książkę już niemal na pamięć...
Druga seria, którą chcemy Wam pokazać to znana i lubiana Akademia Mądrego Dziecka! Te książeczki stały się już niemal kultowe.


Najmłodsi uwielbiają tą serię przede wszystkim za przepiękną szatę graficzną i ruchome elementy, które zachęcają do odkrywania świata i nauki. "W przedszkolu" i "W gospodarstwie" to dwie najnowsze propozycje Harper Kids z serii Akademia Mądrego Dziecka. Książeczki pokazują jak wygląda codzienność w przedszkolu oraz na farmie. Oglądanie tych książeczek to świetna zabawa. Wiele tu okienek do odkrywania, przesuwnych elementów. Poniżej pokazujemy Wam namiastkę książeczek i zapewniamy, że przedszkolaki oszaleją na ich punkcie!

Choć Michalina jest już nieco za duża na te książeczki, nadal z zainteresowaniem i ciekawością odkrywa interaktywne elementy! Zabawa przecież nie zna wieku <3
 

 

Podobne wpisy

0 komentarze