Możesz być kim chcesz - Barbie cukiernik i zestawy kreatywne z ciastoliną.

by - piątek, listopada 01, 2019

Pamiętacie swoją pierwszą lalkę Barbie? Ja pamiętam, traktowałam ją jak największy skarb, mama szyła dla niej ubranka, a gdy do kompletu dostałam jeszcze Kena i domek dla lalek mojemu szczęściu nie było końca! Fajnie, że Mattel tworzy coraz to nowe modele, wzbogaca swoją ofertę również o zestawy kreatywne, takie jak ten, który Wam dzisiaj pokażemy!

 

 Zabawa to ważna sprawa! Dzięki zabawie dzieci uczą się współpracy w grupie, koncentracji, planowania. Zabawa masami plastycznymi to z kolei świetne ćwiczenie motoryki małej. Mattel połączyć w ostatnim czasie kultową lalkę z zestawami ciastoliny, z której można ulepić różne pyszności. Do naszego domu trafił zestaw z ciastkarnią i osobne opakowanie z ciastoliną, do zrobienia własnych "wypieków". Chyba nie muszę Wam mówić, jak bardzo dziewczyny się cieszyły podczas rozpakowywania prezentu! Nowa lalka, piękny sklepik i duuużo masy plastycznej. Lepiej być nie mogło!

Już od kilku lat Barbie pokazuje dziewczynkom, że mogą być kim tylko chcą (w zabawie jak i w życiu). Tajna agentka, strażak, mistrzyni olimpijska - dla Barbie nie ma rzeczy nieosiągalnych! Tym razem Barbie otworzyła własną ciastkarnię, a dzieci mają pomóc jej zatowarować sklepik, poprzez stworzenie z ciastoliny różnych słodkich pyszności. Moje dziewczyny podjęły to wyzwanie!

To, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, to fajna jakość ciastoliny dołączonej do obu zestawów. Jest miękka, ładnie pachnie, nie przywiera do podłoża i da się fajnie formować. Do zestawu z lalką dołączone są zestawy z brokatem, natomiast do zestawu z wypiekami typowa różnokolorowa ciastolina. Ilość dodatków i akcesoriów daje dzieciom możliwość do kreatywnej zabawy i stworzenia z niej prawdziwych cukierniczych cudeniek!Jak sami widzicie, Barbie nadal zachwyca! Daje radość i powoduje uśmiech u dziewczynek <3 Cudownie móc patrzeć, gdy Twoje dzieci są szczęśliwe i odkrywają w sobie nowe zdolności.


Podobne wpisy

0 komentarze