Nie lubię zimnej kawy, czyli playlista Michaliny...

by - środa, listopada 16, 2016

Nie lubię zimnej kawy! Dlatego dwa razy dziennie mam swoje święte 15 minut na kawę i sprawdzenie poczty. Byłoby to niemożliwe, gdyby nie playlista Michasi...Moja Michasia nie usiedzi na miejscu. Wszędzie jej pełno. Są dni, że ciężko jest ugotować przy niej obiad. Na dodatek w przeciwieństwie do większości maluszków, zupełnie nie obchodzi jej telewizja, a o bajkach nawet nie wspomnę (nawet Świnka Peppa, Teletubisie i Dobranocny Ogród). 

Dwa razy w ciągu dnia staram się wygospodarować czas na kawę i chwilę oddechu. Wypicie gorącego napoju byłoby zupełnie niemożliwe, gdyby nie to, że Michasia uwielbia muzykę, a ostatnio pokochała oglądanie teledysków na You Tubie. Ma swoje ulubione, które Wam dzisiaj przedstawię. Jej krótka playlista wystarczy, by Matka sprawdziła meila, odpisała na komentarze na blogu oraz..... wypiła gorącą białą kawę. 

Co liczy się dla Michaliny szczególnie?
- teledysk musi być kolorowy
- muzyka musi być rytmiczna i szybka!


1. Maroon 5 - "Sugar" - zdecydowanie uważam, że Michasi również spodobał się przystojniak Adam...
2. Bruno Mars - "24K Magic" -  tutaj stawiam na to, że urzekły ją błyskotki na szyi Bruno oraz ta magia lat 80. 3. Taylor Swift - "Shake it off" 4.  Meghan Trainor - "All about that bass" - nie cierpię tego kawałka, ale czego się nie robi dla chwili spokojuOwszem, jest jeszcze kilka ulubionych kawałków, ale to ten sam typ. Mniej więcej po tych czterech jestem już gotowa, by dalej mierzyć się z ognistym temperamentem mojej córki! A jakie piosenki lubią Wasze dzieciaki? Macie swoje święte 5 minut, kiedy jesteście tylko dla samych siebie?

 

Podobne wpisy

5 komentarze