Domowa Szkoła. Poznaj Europę

by - czwartek, sierpnia 11, 2016

Zwierzęta i inne kraje to absolutne koniki Zuzi. Chętnie uczy się nowych rzeczy na te dwa ulubione tematy, a nie raz udaje jej się zagiąć swoją wiedzą dorosłego. Każda okazja jest więc dobra, by poszerzać zasób wiadomości i uczyć się nowych rzeczy. Nawet w wakacje. Dlatego właśnie mamy przyjemność pokazać Wam dziś bardzo fajną książeczkę edukacyjna z serii Domowa Szkoła.


Seria Domowa Szkoła to seria książeczek edukacyjnych wydanych przez Centrum Edukacji Dziecięcej. Wybór książeczek jest całkiem spory i na pewno każdy rodzic znajdzie coś w sam raz dla swojego dziecka.

"Poznaj Europę" to ładnie wydana i ciekawa książeczka dla dzieci lubiących poznawać nowe fakty poprzez zabawę. Na naszych milusińskich czekają 32 strony ciekawych zadań i łamigłówek. Za tymi zadaniami stoi masa nowej i pewnie już wcześniej zdobytej wiedzy na temat państw Europy, ich kuchni, tradycji, znanych osobowości i zabytków.

Bardzo dużą zaletą książęczki jest różnorodność zadań. Nie ma tutaj mowy o nudzie. Mamy krzyżówki, rebusy, grę planszową, łączenie punktów, labirynty i to co dzieci lubią najbardziej, czyli..........NAKLEJKI!
72 kolorowe naklejki niezbędne przy wykonywaniu niektórych zadań.Oczywiście w książeczce znajdziemy również dużą mapę Europy i flagi jej państw.
Bardzo lubię, gdy książeczki edukacyjne są różnorodne i zachęcające. Ciekawe zadania i ukochane naklejki sprawiają, że książeczka jest idealnym rozwiązaniem na nudę podczas wakacji. Co więcej, w czasie rozwiązywania zadań można dowiedzieć się zupełnie nowych wiadomości na temat krajów naszego kontynentu. Zdecydowanie polecamy Wam tą publikację, bo uwierzcie mi, wasze dzieci nie będą potrzebowały zachęty do wzięcia ołówka w dłoń i odkrywania Europy!rodzaj: dla dziecie, edukacyjne/6-9 lat
wydawnictwo: Centrum Edukacji Dziecięcej/Publicat
stron: 32

Za pomoc w zajęciu mojego dziecka czymś konstruktywnym w czasie wakacji dziękuję

 

Podobne wpisy

2 komentarze