Jak kupować w lumpeksie?

by - wtorek, stycznia 19, 2016

Wśród rodziny i znajomych jestem mistrzynią szukania w lumpeksie. Sporo osób chce ze mną chodzić na takie zakupy, bo same twierdzą, że nie umieją szukać. Nic bardziej mylnego, Oczywiście nie od razu każdy znajdzie sobie lumpeksowego potwora, ale jest na to kilka sposobów!

1. Miej jeden lub dwa ulubione sklepy, gdzie wiesz, że bez względu na wszystko zawsze znajdziesz coś dla siebie. Ja kocham Farta na Pietrynie. Nie ma opcji żebym wyszła bez niczego!2. Jeśli masz już pewniaki, poznaj ich terminarz dostaw. Często jest tak, ze dostawy są zawsze w ten sam dzień tygodnia. Jeśli chcesz znaleźć coś super idź w dzień dostawy, może i cena będzie wyższa, ale nikt nie zgarnie Ci Twojego skarbu sprzed nosa.3. Jeśli idziesz rekreacyjnie i bez napinki idź w dzień promocji, który najczęściej jest wyznaczony w dzień przed dostawą. Nie raz trafi się prawdziwa perełka schowana wśród wieszkaków.4. Jeśli jesteś początkującą lumpeksiarą szukaj sklepów, gdzie ubrania są na wieszakach, nie w koszach. Jest wtedy o wiele łatwiej znaleźć coś dla siebie.5. wybieraj sklepy gdzie odzież jest posegregowana na części garderoby (osobno swetry, koszulki, koszule) i płeć czy wiek. Ułatwi ci to szukanie.


6. Nie nastawiaj się - idąc do lumpeksu nie można mieć w głowie listy rzeczy. Miej fantazję i żyj chwilą!

7. Zaufaj pierwszemu wrażeniu. Czasem jest tak, że wchodzę widzę fajny wzór i biorę. Odkładam tylko wtedy kiedy rzecz jest za mała. Owszem czasem w domu okazuje się, że to zupełnie nie w moim stylu, ale wtedy zawsze znajduje kogoś kto z pocalowaniem reki przygarnie ciuszek.

Podobne wpisy

0 komentarze