Zakończenie zależy od Ciebie! - Ty decydujesz

by - niedziela, czerwca 19, 2022


 Co, jeśli powiem Wam, że klasyczne bajki takie jak Czerwony Kapturek lub Trzy Małe Świnki mogą zakończyć się zupełnie inaczej? To naprawdę możliwe dzięki nowej serii od Harper Kids!

Macie swoją ukochaną bajkę z dzieciństwa? Taką, której mogliście słuchać przed snem każdego wieczoru? Ja uwielbiałam Trzy Małe Świnki. Moja mama bardzo często opowiadała mi tę historię i nigdy nie było mi mało. Pewnie właśnie dlatego, od razy, gdy zauważyłam, że wydawnictwo Harper Kids wydaje klasyczne opowieści w zupełnie nowej formie, musiałam się na to skusić.

Jaki jest zamysł serii "Ty decydujesz"? Początek każdej książeczki rozpoczyna się dokładnie tak, jak oryginalna historia. Dalsze losy bohaterów zależą już jednak od samych czytelników, bo na każdej stronie znajdziemy kilka możliwych wariantów akcji. Po wybraniu najlepszego według dziecka rozwiązania, przechodzimy na konkretną stronę, gdzie poznajemy dalszą historię i ponownie zostaniemy postawieni przed wyborem! Muszę Wam przyznać, że ogromną frajdę sprawiła nam lektura tych książek, szczególnie, że za każdym razem historia może przybrać zupełne inny bieg!

Dzieciaki będą zachwycone tym, że losy bohaterów mogą zależeć od nich samych. Ten pomysł w połączeniu z bardzo kolorową i miłą dla oka szatą graficzną okazuje się strzałem w dziesiątkę. Czekamy więc grzecznie na nowe tytuły, a Was zachęcamy do poznania serii!


Podobne wpisy

0 komentarze