'Fakty i plotki o kosmiczych piratach'

by - wtorek, listopada 02, 2021

 

Jeśli do tej pory kojarzyliście piratów wyłącznie z bezgranicznym oceanem, to czas puścić wodze fantazji i poznać piratów z kosmosu! Jak? Oczywiście z pomocą przychodzi książka!

Wydawnictwo Nasza Księgarnia od wielu lat jest według mnie mistrzem na polskim rynku kartonówek i książek obrazkowych. Ich serie "Opowiem Ci mamo, co robią...", "Rok w ..." oraz "Fakty i mity" są  hitami w tysiącach polskich domów. Dzisiejsza nowość to bardzo szczegółowa i pełna zakamarków opowieść o podniebnych piratach, którzy mają bardzo ciekawe życie, któremu my, czytelnicy mamy niezwykłą okazję bliżej się przyjrzeć!

Narratorem książki jest niejaki robot imieniem Kompedia. To właśnie on oprowadzi nas po szalonym kosmicznym świecie Dzięki niemy również poznamy przyzwyczajenia piratów, ich nowinki technologiczne oraz skarb, za którym się uganiają po galaktykach. Jaki? Tego nie zdradzę, o nie!

Jeśli macie w domu małych rozrabiaków, którzy kochają kosmos, ale jednocześnie mają w sobie żyłkę poszukiwacza przygód, ta książka z pewnością zapewnią długie godziny zabaw, wyszukiwania szczegółów! 
Post powstał we współpracy z wydawnictwem Nasza Księgarnia


Podobne wpisy

0 komentarze