Dwie urocze kartonówki dla maluchów

by - niedziela, października 24, 2021

 

Mimo tego, że od ładnych kilku lat nie mam już w domu żadnego niemowlaka ani maluszka, miłość do kartonowych książek pozostała! Nadal uwielbiam je Wam pokazywać i recenzować. Potem oczywiście obdarowuje nimi maluszki w rodzinie i wśród przyjaciół. Czy może być lepiej? Zdecydowanie nie! 

Dzisiaj, w tą słoneczną październikową niedzielę przybywam do Was aż z dwoma tytułami, które w ostatnim czasie ujrzały światło dzienne dzięki wydawnictwu Babaryba, które uwielbiam niezmiennie od wielu lat! 

"Pojazdy. Księga dźwięków" to propozycja dla maluszków, które uwielbiają naśladować dźwięki. To piękna i dopracowana publikacja, którą dzieciaki z pewnością pokochają i na sam jej widok będą wydawać z siebie kolejno dźwięki różnych pojazdów. Jak robi karetka pogotowia, a jak koparka? Przekonajcie się i bawcie się świetnie z Waszymi małymi odkrywcami świata!"Buziaczki i przytulaski. Nauka liczenia od 1 do 10" to z kolei propozycja dla maluszków uwielbiających pieszczotki! Książeczka wypełniona jest kolorowymi zwierzakami, które przytulają się, łaskoczą i wysyłają sobie całuski. Jest słodko i uroczo, a przy okazji dziecko ma okazję nauczyć się liczyć do dziesięciu. Mam przeczucie, że ta książeczka ma szansę stać się hitem w wielu domach!Post powstał we współpracy z wyd. Babaryba
Podobne wpisy

0 komentarze