Wyjątkowe urodziny dla dzieci w Łodzi - tylko w Inspiro !

by - środa, listopada 13, 2019


Organizacja urodzin dla dzieci to nie lada wyzwanie do zapracowanej mamy! Dziewczyny od dawna marzyły o tym, byśmy zorganizowali przyjęcie dla ich koleżanek i kolegów. Długo szukałam miejsca w Łodzi, które zapewni im niebanalną i niezapomnianą imprezę.  W końcu zdecydowaliśmy się na urodzinki fabularne w Inspiro . Zabawa była przednia, o czym zaraz się przekonacie!

 

Szukając odpowiedniego miejsca na dziecięce urodziny od razu wiedziałam, że nie będę celowała w typowe sale zabaw, że będę chciała znaleźć miejsce, które oferuje kreatywną i ciekawą rozrywkę dla dzieci. Pałacyk, w którym mieści się Akademia Twórczego Rozwoju Inspiro znałam już wcześniej, miałam okazję bywać tam z moimi uczniami na różnych zajęciach. Wiedziałam więc jaki rodzaj zajęć i rozrywki proponują te pozytywne kobiety tworzące to miejsce! Inspiro jak się okazało organizuje również dziecięce urodzinki fabularne. Każdy znajdzie temat dla siebie, wybór jest naprawdę duży. 

Jeśli Twoje dziecko jest małym detektywem, może w czasie swoich urodzin wraz z przyjaciółmi rozwiązać pewną zagadkę. Jeśli uwielbia podróże, dziewczyny z Inspiro zabiorą je w szybką podróż po świecie. Jeśli zaś Twoja pociecha świetnie czuje się w tematach DIY być może skusicie się na urodziny warsztatowe, w czasie których dzieci zrobią własne mydełka, świece lub czekoladę?!My zdecydowaliśmy się na urodziny w stylu podróżniczym, a jako temat przewodni Zuza wybrała Podróż po Europie. I tak oto właśnie, moje dzieci i ich przyjaciele odbyli niesamowitą i pełną przygód podróż po kilku niezwykłych krajach naszego kontynentu, poznając tradycje tamtejszych ludzi, ich kuchnię i architekturę! Prawdziwa przygoda!

Nie pomyślałabym, że w czasie dwóch godzin można przemierzyć cały kontynent, a jednak! Dzieciaki budowały własną wieżę Eiffla, zrobiły pyszną, włoską pizzę, wzięły udział w konkursie poławiania ryb a nawet próbowały rozbijać wypełnioną słodkościami hiszpańską piniatę! Dzięki niesamowitej prowadzącej, dzieciaki nie miały ani chwili na nudę. Czekały jak zaczarowane na kolejne przygotowane dla nich aktywności (bez względu na to, czy mówimy o młodszych, czy starszych dzieciach). Atmosfera panująca w pałacyku od zawsze była dla mnie bajkowa, magiczna. Człowiek, gdy przekracza próg Inspiro czuje się jak w domu, w odpowiednim miejscu. Czujemy się tam zwyczajnie mile widziani! To zupełnie niesamowite miejsce na dziecięcej mapie Łodzi...

Moje córki na długo zapamiętają to przyjęcie, nie tylko świetnie się bawiły, ale również widziały, że tak samo dobrze bawią się ich goście, a przecież o to właśnie chodzi! Cudowna prowadząca, przemiłe panie, które pomagały nam wszystko przygotować, genialne przygotowanie i zabawa, która na długo pozostanie w głowach moich dzieci, to zdecydowanie najlepsze co mogło nas spotkać w tak szczególny dzień jak urodziny!

To, co dodatkowo mnie ucieszyło, to fakt, że w Inspiro znajduje się pokoik-kawiarnia, gdzie rodzice czekający aż pociechy się wybawią, mogą odpocząć, napić się pysznej kawy, zjeść ciasto i porozmawiać. To wygodna i fajna opcja!

Urodzinki w Inspiro odbywają się w soboty i niedziele i trwają dwie godziny, z czego 1,5 h to aktywności zaplanowane w ramach scenariusza, a pół godziny to czas na poczęstunek, który odbywa się w osobnej sali. Za poczęstunek odpowiedzialni są rodzice, to oni przynoszą prowiant i napoje, ale Inspiro zapewnia całą zastawę i pomoc w szykowaniu poczęstunku (za co ogromnie dziękuję).

Jeśli i Wy szukacie miejsca, gdzie zorganizujecie swojemu dziecku zupełnie unikalne urodziny to zapraszam na stronę Inspiro, gdzie znajdziecie więcej szczegółów. W ogóle, muszę też wspomnieć o tym, że sam kontakt w sprawie urodzin to totalna bajka. Miła atmosfera, praktyczna pomoc w dobrze tematyki - lepiej być zwyczajnie nie mogło. Już teraz jestem przekonana, że w przyszłym roku po raz kolejny zdecydujemy się na urodziny w Inspiro, kto wie, może następnym razem zabawimy się w detektywa!?
 INSPIRO- Akademia Twórczego Rozwoju
 ul. Zgierska 215, 91-497 Łódź
tel. 42 616-86-35
tel.kom. 791-106-706
biuro@inspiroart.pl

Podobne wpisy

0 komentarze