Znacie Pana Robótkę?

by - środa, października 12, 2016

Pan Robótka na pewno jest dobrze znany Waszym dzieciom, Wam pewnie też, jeśli podpatrujecie swoje pociechy w trakcie oglądania telewizji. Bardzo często miałam okazje wykorzystywać jego pomysły na prace kreatywne na lekcjach. Tym bardziej, ucieszyłam się, gdy do naszego domu trafiły dwie książeczki Pana Robótki. Zacznijmy od pierwszej książeczki: Pan Robótka. Wielka Księga aktywności.

W książce znajdziecie oczywiście świetne pomysły na kreatywne, plastyczne zabawy dla dzieci. Jednak to nie wszystko. W środku na Wasze pociechy czeka również ponad 600 naklejek i wypychanek, gra planszowa oraz kilka zadań na spostrzegawczość. Prawdziwa księga aktywności.

Kolejna książeczka nosi tytuł Pan Robótka. Dookoła świata.

 
Druga publikacja jest już bardziej złożona. Składa się na nią kilka elementów. 
- dwie gry planszowe
- zestaw małego artysty( druciki kreatywne, oczka, pompony, klej w płynie)
- wypychanki zawierające kostki i pionki niezbędne do gier
- holograficzne naklejki
- książeczkę z pomysłami na kreatywne prace plastyczne inspirowane konkretnymi państwami świata


Gry po rozłożeniu osiągają naprawdę duży format co ułatwia wygodne granie. Poza tym są nadrukowane na grubym, połyskliwym, wytrzymałym kartonie. Wielbiciele planszówek powinni być usatysfakcjonowani, bo obydwie gry są ciekawe i wciągające.Podsumowanie:

Obydwie książeczki zawierają całą masę fajnych pomysłów na kreatywne spędzenie jesiennych, szarych popołudni. Dzieci uwielbiają tworzyć coś z niczego. Pomysły Pana Robótki są jednocześnie proste i nie wymagają wielkich nakładów finansowych. Prawie wszystkie prace możecie wykonać przy pomocy przedmiotów i innych artykułów, które każdy z nas posiada w domu.Dla mnie ważne jest również to, że kolejne etapy powstawania dzieła są jasno i konkretnie wyjaśnione, a na dodatek opatrzone zdjęciem. Dzięki temu praca idzie jak po maśle:)

Dzieci będą na pewno zachwycone naklejkami i wypychankami w obydwu książeczkach. Kto ich nie lubi?

Obydwie publikacje to pomysł na bezpieczny i sympatyczny prezent. Każde dziecko bowiem powinno mieć uśmiech na ustach po otrzymaniu takiego zbioru dobrej zabawy!

rodzaj: dla dzieci/ kreatywne
wydawnictwo: Centrum Edukacji Dziecięcej/ Publicat
cena: 24,90

Za egzemplarze Pana Robótki  i pomysły na kreatywne spędzenie deszczowych dni serdecznie dziękujemy 
wydawnictwu

Podobne wpisy

6 komentarze