"100 najpiękniejszych miejsc na świecie" - kolorujemy!

by - poniedziałek, maja 30, 2016

Półki w księgarniach uginają się pod masą kolorowanek dla dorosłych. Każdy szuka czegoś dla siebie. Niektórzy lubią wzory geometryczne, inni wzory roślinne a jeszcze innym jest wszystko jedno, byleby malować! Dzisiaj chciałam Wam przedstawić ciekawą pozycję od wydawnictwa SQN. Myślę, że Wam się spodoba!Dzięki tej kolorowance poznasz 100 najwspanialszych miejsc na Ziemi wybranych przez ekspertów Lonely Planet – znanych z najlepszych przewodników na świecie.
Od Wielkiego Kanionu po Alhambrę, od Wielkiej Rafy Koralowej po Akropolis, przez Wielki Mur Chiński, Tadź Mahal, Sagradę Familię, Wyspy Galapagos, Dolinę Królów, Park Narodowy Yosemite i jeszcze więcej… Wszystkim tym zapierającym dech w piersiach miejscom warto poświęcić kilka chwil. Daj się ponieść wyobraźni i pokoloruj je tak, jak tylko zapragniesz.


 100 najpiękniejszych miejsc na świecie to ciekawa pozycja na kolorowankowej liście. To nie tylko architektura, ale również wiele zwierzęcych i roślinnych kolorowanek.

Wszystkie obrazki charakteryzuje ciekawa kreska, która idealnie nadaje się na pokuszenie  o malowanie akwarelami. Wtedy rysunki na pewno będą wyglądały bajkowo, tym bardziej, że papier wykorzystany w książce jest gruby i mocny. Można więc śmiało szaleć z technikami: pędzle, mazaki i kredki w dłoń!


Książka jest ciekawa, bo oprócz malowania podróżujemy, dowiadujemy się o czasami zupełnie nieznanych wspaniałych miejscach na świecie. Na końcu książki znajdziemy krótkie notki o każdym z miejsc. Tak więc ta kolorowanka to zabawa i nauka w jednym! A człowiek uczy się przez całe życie!


Jeśli znudziły Ci się oklepane kwiatowe wzory i wszechobecna w kolorowankach geometria, jeśli szukasz fantazji i prawdziwej radości malowania, "100 najpiękniejszych miejsc..." jest właśnie dla Ciebie!

+ duży wybór rysunków
+ gruby, biały papier
+ ciekawa grafika


Za możliwość pokolorowania i świetnej zabawy dziękuje wydawnictwu • Autor:
  Lonely Planet
 • Tytuł oryginału:
  Ultimate Travel Coloring Book
 • Tłumaczenie:
  Regina Kołek
 • Data wydania:
  30 marca 2016
 • Cena okładkowa:
  26,90 zł
 • Format:
  230 x 270 mm
 • Liczba stron:
  128 stron
 • ISBN:
  978-83-7924-626-7

Podobne wpisy

0 komentarze