5 blogów parentingowych, na które zaglądam, czyli Follow Tuesday

by - wtorek, stycznia 24, 2017

Totalnie nie mam dziś weny na recenzję, ale, że wieczór jeszcze młody, postanowiłam coś napisać. Na Instagramie istnieje coś takiego jak Follow Friday, czyli w każdy piątek użytkownicy polecają 4 wybrane profile, które szczególnie lubią. Dzisiaj zabawię się w Follor Tuesday i pokaże Wam kilka moich ulubionych blogów na, które regularnie zaglądam. Dzisiaj te parentingowe, w kolejny wtorek książkowe. Gotowi?Parentingowe:

1. Moi Mili  - Najpierw poznałam Kaję i jej urocze dzieciaki przez Instagrama. Ich zdjęcia kipią miłością i szczerością, są cudowne. Dopiero później trafiłam na bloga tej sympatycznej mamy i okazało się, że potrafi ona nie tylko robić genialne zdjęcia, ale również potrafi nieźle pisać! 

Kim jest Kaja?
mama Leona i Mili, psycholożka, fotografka, instruktorka nurkowania. Zakochana w życiu i ludziach.

Co szczególnego znajdziecie na jej blogu?
Wszystkie jej teksty są warte przeczytania, ale Kaja robi świetną rzecz: tworzy Dziecięcą Mapę Warszawy i przedstawia miejsca przyjazne dzieciom. Gdy zaglądam na te jej posty żałuję, że nie mieszkam w stolicy!  

Post który szczególnie polecam? Zbadaj cycki, mamo! 


2. Kids&Harmony - Tą zwariowaną rodzinkę również najpierw zaczęłam podglądać na Instagramie. Polecam, co piątek wykonują szalone tańce wieczorną porą! Kafi i Martin to para idealna, wystarczy na nich spojrzeć, aby wiedzieć, że są dla siebie stworzeni. Dodajcie do tego dwie słodkie córeczki i macie kwartet doskonały. Są zabawni, ale też szczerzy. Gdy jest źle, mówią, że jest źle. 


Co szczególnego znajdziecie na  blogu?
Polecam Wam posty z serii Spuszczone z Oka Tylko na Minutę. Mowa o dzieciach. Kafi zbiera inspirację od swoich fanów i raz na jakis czas tworzy posta z fotkami pełnymi dzieciaków, które zostały same tylko na momencik. Sprawdźcie sami.


3. Panna Swawolna  - Zuza jest mamą Róży i Szymona. Kocha planszówki, seriale i książki. Pisze co myśli. I super! Taka trochę buntowniczka, i za to ją właśnie lubię. Lubimy podobne książki :)

Polecam Wam filmik na Instagramie, w którym Róża nosi kurę i cudnie jej śpiewa. Widok nie z tej ziemi.

4. Zwykła MatkaZwykła, a jednak niezwykła. Magda to sympatyczna i ciepła osoba. Chyba rekordzistka pod względem udziału w spotkaniach blogerskich :D Zawsze chętnie pomoże i doradzi.
Kocha polską literaturę i ruch na świeżym powietrzu. Mamy córki w tym samym wieku.

5. Ronja - czyli rodzicielstwo po skandynawsku. Renia, autorka bloga jest mamą Romka i Irki, żoną Fina. Stąd to skandynawskie zacięcie. Do macierzyństwa podchodzi bez spiny. Jej blog daje mnóstwo inspiracji i te cudddnnne fotki!


I jak? Znaliście któryś z blogów już wcześniej? A może polecacie jakieś inne, które aż kipią od pozytywnej energii?

 

 

Podobne wpisy

0 komentarze